Finans Akış

Top  Previous  Next

Finans Akış, firmaya ait finans durumunun detaylı veya özet olarak incelendiği alandır.

 

Detay Finans Akış

 

finans akış

 

Detay Finans Akış, firmaya ait finans durumunun döviz, çek/senet, banka hesapları vb. filtrelere göre detaylı şekilde incelendiği sekmedir. İstenilen filtreler seçildikten sonra "Yenile" butonuna basılarak incelemeye başlanır. Filtreleme işlemleri pencerenin alt tarafında bulunan filtre alanlarından yapılmaktadır. Filtreler üzerinde değişiklik yapıldıktan sonra sayfa mutlaka yenilenmelidir. Aksi takdirde seçilen filtreler çalışmayacaktır.

 

Özet Finans Akış

 

finans akış özet finans akış sayısal

 

Özet Finans Akış, firmaya ait borç-alacak durumlarının detay olmadan toplam olarak görüntülendiği sekmedir. Sayısal ve Grafik olmak üzere iki türlü incelemek mümkündür. Sayısal inceleme yapılırken Sayısal sekmesi içerisinde ilk ve son vade tarihleri seçildikten sonra "Yenile" butonuna basılarak işlem tamamlanır. Borç-alacak durumları döviz ve periyot seçimi yapılarak da incelenmektedir. İlk açılışta firma seçilmemesi durumunda sistem ilk sırada yer alan firmaya ait finans durumunu getirecektir.

 

finans akış özet finans akış grafik

 

Grafik alanı sayısal alanda gösterilen finans durumunun tabloya aktarılmış halidir. Sayısal alanda geçerli olan inceleme ve filtre işlemleri burada da geçerlidir.