Görevler

Top  Previous  Next

 

İncele / Değiştir
Yeni Email
Yeni Sms
Yeni Rapor Email
Yeni Backup
Yeni Kur Güncelleme
Yeni Script Çalıştır
Yeni Dönüşüm İstek
Yeniden Çalıştır
Sil

 

İncele / Değiştir

Üzerinde bulunan işlemin incelenmesini ve değiştirilmesini sağlayan seçenektir.

 

arrow22Yeni E-Mail

 

gorevler1

 

Sistemde kayıtlı olan Cari , Şahıs ve Fihrist kayıtlarının listesi gelir. Filtrelerle uygun liste oluşturuldukran sonra Adres Ekle butonu ile Alıcılar listesi oluşur. Görev seçimi E-Mail Gönder seçimi yapılır. İsteğe götre Ekler bölümünde Döküman Ekleme yapılabilir veya Sonraki butonuna tıklayarak Metin oluşturularak mail gönderimi yapılabilir.

 

gorev2

 

Tasarım sayfasında maile ait bilgiler doldurulur. Sağ bölümdeki alanlar çift tıklanılır ve sol bölümdeki Tasarımda uygun bölümlere yetleştirilerek mail oluşturulur ve Gönder butonuna tıklanır.

 

arrow22Yeni Sms

 

gorev3

 

Sistemde kayıtlı olan Cari , Şahıs ve Fihrist kayıtlarının listesi gelir. Filtrelerle uygun liste oluşturuldukran sonra Adres Ekle butonu ile Alıcılar listesi oluşur. Görev seçimi Sms Gönder seçimi yapılır. Sonraki butonuna tıklayarak Metin oluşturulur ve sms gönderimi yapılabilir.

 

gorev4

 

Tasarım sayfasında sms bilgileri doldurulur. Sağ bölümdeki alanlar çift tıklanılır ve sol bölümdeki Tasarımda uygun bölümlere yetleştirilerek sms oluşturulur ve Gönder butonuna tıklanır. Sol alt bölümde karakter sayısı göstermektedir. Sağ bölümde gelen alanlara göre karakter sayısı değişir.

 

arrow22Yeni Rapor Email

 

gorev5

 

Sistemde kayıtlı olan Cari , Şahıs ve Fihrist kayıtlarının listesi gelir. Filtrelerle uygun liste oluşturuldukran sonra Adres Ekle butonu ile Alıcılar listesi oluşur. Görev seçimi E-Mail Gönder seçimi yapılır. Rapor No alanındaki butona tıklanarak Rapor seçilmesi sağlanır. Sonraki ve Gönder butonuna tıklanarak rapor gönderilmesi sağlanır.

 

arrow22Yeni Backup

 

gorev6

 

Görev seçilir , Açıklama alanı doldurularak Gir butonuna tıklanır.

 

arrow22Yeni Kur Güncelle

 

gorev7

 

Görev seçilir , Açıklama alanı doldurularak Gir butonuna tıklanır.

 

arrow22Yeni Script Çalıştır

 

gorev8

 

Görev seçilir , Açıklama alanı doldurularak Gir butonuna tıklanır.

 

arrow22Yeni Dönüşüm İstek

 

gorev9

 

Görev seçilir , Açıklama alanı doldurularak Gir butonuna tıklanır.

 

arrow22Yeniden Çalıştır

 

gorev10

 

Görev üzerinde sağ tıklanır Yeniden Çalıştır'a tıklanır ve doğrulama mesajı gelir. Evet'e tıklanır ve görevin detaylarının silinerek yeniden başlatılması sağlanır. Tüm görevler için geçerlidir.

 

arrow22Sil

 

silme

 

Görev üzerinde sağ tıklanır Sil'e tıklanır ve doğrulama mesajı gelir. Evet'e tıklanır ve görevin tamamının silinmesi sağlanır. Tüm görevler için geçerlidir.